Müük Villa, Marousi, Athens, Kreeka, Themistokleous 27

Müük - Cod. 20694

  • Tüpoloogia: Villa
  • Piirkond: 300 m²
  • Tubades: 11
  • Põrand: 3

Vara on kahe ja poole korruseline maja kokku 300 m² ms. Maa, millel maja asub on 450 m² ms. On lähedal metroojaam (8 min jalutuskäigu kaugusel) ja see on ka teenindab kohalike omavalitsuste buss, mis peatub enam-vähem väljaspool maja. On koole, samuti lasteaed Jalutuskäigu kaugusel majast. Piirkonda iseloomustab nii rahulik ja "sõbralik", kus naabrid "teavad" üksteist ja enamik inimesi, kes elavad seal elanud aastaid.
Maja on jagatud kaheks sõltumatu maja üks peal teine ​​igaühel oma sissepääs (asub nurgas tänav).
Esimesel korrusel on 115 m² ms, ehitatud 1961 kivist. Sellel on kaks magamistuba, üks marmorist vannituba, suur elutuba koos operatsioonisüsteemi kamin, köök eraldi söögituba ja ekstra ruumi, mida saab kasutada nii kontoris või midagi muud. On kapid peaaegu igas toas. See on ümbritsetud suur veranda ja tal on õigus aed, mis on ümber maja. On siseruumides parkimiskoht kahele autole. Kelder kasutatakse mahutada korrusel, kus keskküttesüsteemi asub samuti kütte mõlemad majad.
Maja esimesel korrusel on majaosa (pooleteise korrus) kell 185 m² ms, ehitatud 1974, kus esimesel korrusel on suur elutuba koos operatsioonisüsteemi kamin, köök eraldi söögituba, kaks magamistuba ja vannituba. See on ka avar veranda ümber maja. Teisel korrusel on veel kaks magamistuba nii väike rõdu ja suur vannituba.
Sees katuse (pööning) kasutatakse laoruum ülakorrusel maja ja seal on kapid on igas toas.

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


Free real estate ads
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
Nõustun isikuandmete töötlemisel*
Tühista
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB